Koupit vůz

Prodejem vozu Tesla to u nás nekončí, ale začíná..

Tesla Model

Prodej vozu Tesla – zaměřujeme se na zprostředkování dodání elektromobilu od oficiálního distributora z Holandska včetně dopravy Vašeho vozu, přihlášení na koncového zákazníka včetně všech formalit. Také Vám zajístíme koupi vozu Tesla dle vlastní specifikace přímo z továrny. Pro vážné zajemce uděláme testovací jízdu a prohlídku vozu. Domluvíme vyhovující termín a pojedeme s Vámi a řekneme Vám o Tesle vše, co Vás zajímá, stačí nás kontaktovat.

Financování – Při koupi nového či ojetého vozu se neváhejte obrátit na naše prodejce, kteří Vám s financováním vozu ochotně poradí. Našimi hlavními partnery, kteří zajišťují úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing jsou společnosti  sAutoleasing a ČSOB leasing.

Pojištění – Pokud způsobíte škodu jiné osobě, pojištění Vás kryje i v těchto případech a Vy tak nemusíte splácet nemalé peněžní částky několik desítek let. Již několik let spolupracujeme se stabilními partnery a doporučujeme tyto společnosti: Česká pojišťovna, a.s., Generali pojišťovna, a.s., ALLIANZ, a.s. a Kooperativa a.s.

Servis – Naši pracovníci Vám v nejmodernějších servisních provozech poskytnou kvalitní služby k Vaší spokojenosti. Zajišťujeme přepravu vozů Tesla do autorizovaného servisu. Novinkou je také prodej veškerého příslušenství vozu tesla. Stačí si vybrat, dle oficiálního katalogu a náš specializovaný tým Vám již vše potřebné obstará.

Back to top