Blog

Latest Industry News

Model 3 bude téměř jistě mít HEAD-UP displej!

Představení samotného Modelu 3 bylo Elonem Muskem odsunuto na měsíc červenec, kdy se má spustit výroba tohoto vozu Tesla. Jaká věta, ale na samotném prohlášení byla nejzajímavější? Model 3 bude disponovat oproti modelu S a modelu X pouze jedním displejem. V tu chvíli se zaradovali všichni příznivci nadpozemské technologie HUD (head-up display). Novinka by totiž znamenala revoluci v celém automobilovém průmyslu a elektromobily Elona Muska tak vygradovaly svoji popularitu na nejvyšší možnou hranici.

A co se konkrétně jedná?

 

Jak bude HUD Displej vypadat?

Fanoušek, který ve videu popisuje jak, by samotná technologie mohla vypadat je možná blízko pravdy. Nabádá nás k tomu myšlenka, že Tesla se zcela určitě nemůže zbavit hlavního displeje, který slouží k ovládání všech naprosto klíčových funkcí elektromobilu. Naopak si Elon Musk může dovolit odinstalovat velký displej ve středu vozu a nebo analogový tachometr, který ukazuje informace o dojezdu. Právě pak jde přenést tyto parametry na HUD display, který by se mohl stát naprostým boomem ve svém oboru.

10 000 objednávek na Model 3

Co je zajímavé, tak Tesla začne tento model vyrábět ještě před tím, než ho samotný představí. Velmi nezvyklý krok, ale má k tomu své důvody. Totiž samotní zaměstnanci Tesla Motors a SpaceX učinili 10 000, ano čtete dobře, deset tisíc předobjednávek na Model 3. Tím pádem se nabízí možnost jak šikovným způsobem utajit všechny informace před širokou veřejností. K odhalení dojde totiž za pomoci speciálního on-line konfigurátoru, kde si zákazníci Modelu 3, kteří mají předobjednávku, vyberou detailní výbavu vozu.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top