Zkušenosti Lumíra Ž. s jeho elektromobilem Tesla S

zkušenosti zákazníka

Na začátku koupě vozu Tesla, stála před naším klientem velká úvaha. Rozhodnutí mělo přijít mezi elektromobilem a automobilem na klasický pohon. Zákazník ještě neměl zkušenosti s autem na „elektriku“, ale po doporučení od jeho známého se tím začal zabývat mnohem více. Po návštěvě našeho showroomu a projížďce v daném vozu se pomyslné misky vah přehoupli na stranu Tesly. Na druhé schůzce, která již byla finální nás klient překvapil rozborem, proč si vlastně chce vůz Tesla S zakoupit.

My s jeho svolením, tady zveřejníme, jak se náš zákazník dopracoval k volbě elektromobilu:

a) 1kw přijde klienta na 1,5Kč

b) 85Kw je výdrž baterie

c) 1 nabíjení vyjde = 127.5Kč

d) na plné nabití ujede 380km

Ludicrous mode Tesla

  Tesla motors vydala aktualizaci, pojmenovanou „Ludicrous+“ (směšný), díky které se model S P100D elektromobilu Tesla stal nejrychlejším akcelerujícím sériovým automobilem na světě. Momentálně je dostupný pro verze S a X ve verzích P100D. Tato aktualizace se projevuje zlepšením akcelerace o jednu desetinou sekundu na rovných 2,4 na 100km/h.

Vtipné je také zasazení celé aplikace do panelového systému, jelikož se Vás Tesla zeptá, zda tuto změnu přijímáte a nebo radši chcete svoji mamku. Na novinku, o které již Elon Musk informoval na svém Twitteru již v uplynulých měsících jako o tzv. „Easter Egg“ je definitivně tady a vy se můžete podívat na její testovací video.

Sice se jedná o jednu zanedbatelnou desetinu sekundy, ale tento malý krok posouvá modely Tesla elektromobilů na první místo, ikdyž musíme objektivně uznat, že vrchol je dělený. Post zaujímá ještě Ferrari F150 za (1,3mil EUR). Takže se ptáme majitelů modelů S a X P100D. Chcete svojí maminku a nebo [...]

Back to top