Fotovoltaická střecha pro Model 3, bez dobíjení během pracovního týdne!

Tesla Auto Model 3 s fotovoltaickou střechou

Jen krátce pár dnů na to, kdy Toyota zveřejnila fotovoltaickou střechu pro jejich model Primus Prime, představil Elon Musk ještě výkonnější produkt. Spolupráce s Panasonicem mu zajistí nejen ochlazování vozu Tesla, ale především částečné dobití akumulátoru. Vývoj Panasonic HIT však není u konce a čeho se dočkáme je ještě opatřeno rouškou tajemství.

Zmínka o fotovoltaickém panelu již v listopadu

Fanoušci vozu Tesla již o této možnosti tušili od počátku listopadu, kdy Elon Musk na svém twitteru odpověděl, že fotovoltaická střecha bude nejspíš implementována do Modelu 3.

2017-03-04

 

 

Dostat přes 3km dojezdu během práce v kanceláři?

2017-02-27

Představení samotného Modelu 3 bylo Elonem Muskem odsunuto na měsíc červenec, kdy se má spustit výroba tohoto vozu Tesla. Jaká věta, ale na samotném prohlášení byla nejzajímavější? Model 3 bude disponovat oproti modelu S a modelu X pouze jedním displejem. V tu chvíli se zaradovali všichni příznivci nadpozemské technologie HUD (head-up display). Novinka by totiž znamenala revoluci v celém automobilovém průmyslu a elektromobily Elona Muska tak vygradovaly svoji popularitu na nejvyšší možnou hranici.

A co se konkrétně jedná?

 

Jak bude HUD Displej vypadat?

Fanoušek, který ve videu popisuje jak, by samotná technologie mohla vypadat je možná blízko pravdy. Nabádá nás k tomu myšlenka, že Tesla se zcela určitě nemůže zbavit hlavního displeje, který slouží k ovládání všech naprosto klíčových funkcí elektromobilu. Naopak si Elon Musk může dovolit odinstalovat velký displej ve středu vozu a nebo analogový tachometr, [...]

    Back to top